Fibonacciego retracement

Podobnie jak w poniedziałek , moi Fibonacciego retracement linie i punkty obrotowe zdecydowanie pomogło tonę w handlu na USD / CHF. Zacząłem oglądać na rynek około północy czasu EST, Strona z testami jak cena była schodzili z codziennym punktem obrotu.

Pierwsze dwa dni były dość monotonny. Rynek nie poruszać się znacznie między 12 AM-2AM EST ponieważ ani europejskich banków i na pewno nie amerykańskie banki są aktywne na wszystkich w przejść do tej strony handlu w tym momencie. Więc jeśli nie jestem w pobliżu żadnego wsparcia lub oporu punktów, to tylko kwestia głównie siedzi nadal, a nawet robi coś zupełnie innego, ponieważ rynek po prostu nie będzie poruszać się znacznie.

Jednak ogólny zakres 0.92972-0.92979 był bardzo solidny strefy opór z powodu nakładania się efekt 78,6% Fibonacciego (odnosi się do ruchu cen 0.91748-0.97500) i codziennie punkt obrotu jest w ścisłej bliskości od siebie. Nic ustawić równo z punktu obrotu, ale od 1:55 świecy, ja dostać dotyk i odrzucenie 78,6% Fib i re-touch o 2:00 świecznika. ta dobra strona Dlatego wziąłem opcję put na tym dotknięciem 0.92979. Skończyło się na tym, jak o zwycięzcy dwóch PIP.

Cena nie przyjść i dotknąć 78,6% fib ponownie na 2:20 świeczniku, ale postanowiłem nie brać tam jakichkolwiek dalszych transakcji. Na podstawie poprzedniego dnia, cena wisiał wokół 78,6% retracement często, a nawet krach przez niego od czasu do czasu. I ocenia prawdopodobieństwo się na moją korzyść pierwszego testu rano i set-up był dobry. Ale druga próba była niższa prawdopodobieństwo set-up z powodu całej – Odwiedź> koncepcji zmniejszonej wrażliwości gdy poziom jest testowany w kółko (to znaczy, że nie jest tak prawdopodobne trzymać). Po tym, jak ominąć, że handel na pewno wystarczy cena naruszone zarówno obrotowe i 78,6% fib.

Mimo to, około godziny później spadł z powrotem przez i skonfigurować, co stanie się na rynku downtrending. To spadła do 61,8% Fibonacciego, co było istotne dla cen akcji na większą skalę, że mam wyciągnąć całą drogę na ściskanie tygodniowego czasu (0.70675-1.06387). Jednakże, 61,8% Fib został dotknięty w każdym z trzech poprzednich dni handlowych, tak więc można spodziewać się zmniejszonej wrażliwości dotyczące tego poziom. Biorąc pod uwagę, że żółty wsparcie 1 linia siedział http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ przy 0.92708 – mniej niż cztery pipsy poniżej 61,8% Fib – Postanowiłem poczekać na dotyk, że chyba solidne set-up wystąpił u 61,8, które byłyby podyktowane przez działanie cenowej ,

Gdy cena osiągnęła 61,8, dotarł aż do poziomu wsparcia 1 na tej samej świecy. To kapilarnie powrotem powyżej obu poziomach. Kiedy ponownie dotknął wsparcia 1 (0.92708) na następnej świecy, wziąłem opcję call na samym poziomie. Ten handel był w górę iw dół przez cały czas, ale wsparcie 1 odbyło całkiem dobrze i miałem trzy-pip zwycięzcę.

Mniej niż piętnaście minut po zakończeniu tego handlu, postanowiłem wziąć opcję sprzedaży ustanowiony w 61,8% Fibonacciego (0.92745). Młotek świeca była utworzona na 4:20 świecznik (wspólne wskazanie odwrócenia cenie), a następnie niedźwiedzi 4:25 świecy. Tendencja ta była również zdecydowanie w dół. Więc na dotyk 0.92475 Wziąłem opcji put i miał wyjątkowe rezultaty. Niedługo po moim wejściu, było 20 pips na rzecz przed osiedleniem się jako zwycięzca 15-pip.

Po tym, cena uformowane dno na poziomie około 0.92581. Nastąpiła seria trzech kolejnych knotów dolnych. W bardzo uproszczonym sensie cen akcji, dolny knot na świecy może być oznaką odrzucenia pewnego poziomu cen, a może jakiś rodzaj odwrócenia kierunkowego. Jeśli zdarza się wiele razy, to daje jeszcze więcej możliwości sprawdzania poprawności do tego happeningu. 04:35 świecznik utworzyło sześć-pip dolny knot; 04:40 świeca była Doji (a directionless świecę z niewielkim lub wręcz żadnym organizmie i jest kolejnym mocnym wskazaniem potencjalnego odwrócenia); a 4:45 świec tworzą kolejną silną dolny knot. Więc on otwarty od 4:50 świecy – 0,92582 – Wziąłem opcję call i zobaczył go wygrać około trzy pipsów.

To było trochę innego handlu dla mnie, a nie taki, który biorę bardzo często. Jeśli po moich transakcji dla niektórych trochę czasu, można zauważyć, że jestem zawsze szukają związków, które koncentrują się wokół poziomu cen na rynku, że patrzę z wyprzedzeniem. Ale to było w zasadzie czystym handlu cena akcji. Rzeczywiście, było utworzenie poziomu wsparcia tutaj, ale prawie zawsze szukam transakcji po wsparcia lub oporu poziom został już utworzony. Mimo że był nietypowy handlowa dla mnie, to wciąż temat korzystania z najlepszych wyroku do podjęcia określonych okienek, w których prawdopodobieństwo grać na swoją korzyść na wygraną danego zawodu.

Moja ostatnia handlowa dnia przyszedł na 5:25 świecy na dotyku poziomu wsparcia 1 na 0.92708. Cena wymyślił i odrzucone poziom na 5:20 świecy, więc wziąłem kolejny akcent na 5:25 świecznika. Czułam, że wsparcie 1 może być przyzwoitym poziomie podejmowania handlu opcji put. Cena wykazał dużo czułości na poziomie na poziomie około 4 rano i zaraz po.Dlatego oczekuje się, że może on działać jako punkt oporu w kontekście ogólnej tendencji spadkowej (zarówno krótkoterminowych i długoterminowych) na retracement powrotem do góry. Okazuje się, że 61,8% Fibonacciego retracement byłby lepszym wyborem dla opcji put konfiguracji. To nie spędzić trochę czasu out-of-the-money podczas pierwszej części handlu, ale w końcu poziomy oporu i ogólnie panował trend spadkowy i wygrał dwa pipsów. Byłem na pewno chętnie wygrać wszystkie pięć moich transakcji na pięć jakości zestawach.

Oczywiście, nie ma konfiguracji, która będzie absolutnie zagwarantować, że wygrywasz 100% czasu. Ale mam wygrać około 75% moich transakcji binarnych, średnio, z tego prostego faktu, że handlu zachowawczo i tylko podjąć set-upy, które mają mniej więcej te kursy pracujących na moją korzyść. To również powód, dlaczego często jedynie znaleźć handel raz na dwie godziny lub więcej. Nigdy nie wiadomo, jak rynek będzie działać na pewno, dlatego też bardzo istotne jest to, że nie overtrade. Oczywiście, powinno być to rzadka sytuacja, gdzie masz wystarczających dowodów przed sobą do podejmowania zgaduje o tym, gdzie rynek powinien udać. Mam niewielkie pojęcie większość czasu, który z kolei jest, dlaczego nie jestem w handlu większość czasu. Dotyczy to tym bardziej prawdziwe, jeśli handlu opcje binarne na maklerów morskich, w których stosunek ryzyka do nagrody w sensie czysto monetarnej nie jest tak korzystne jak inne formy handlu może dać. Dlatego utrzymanie wysokiego procent wygranej mogą mieć zasadnicze znaczenie.

To coś, co miałem się uczyć na własnej skórze po wydmuchiwania kilku moich pierwszych rachunków handlowych i utraty całkiem przyzwoite sumy pieniędzy w procesie, że nie powinienem nawet notowania w pierwszej kolejności. Ale zdobywania doświadczeń jest absolutnie niezbędne w pomaganiu samemu stać się zyskiem przedsiębiorcy. Nie zostały faktycznie handel tak długo (ponad dwa lata), ale w tym okresie, z niektórych przerywników z powodu rzeczy, które się w taki sposób, miałem niemal codzienną ekspozycję na rynki w takiej czy innej formie , W tym momencie, spędziłem ponad 1000 godzin, po prostu usiadł i próbując obejrzeć i dowiedzieć się, jak działają rynki, w szczególności na rynkach forex.

Więc jeśli są stosunkowo nowy w tej grze i masz jeszcze stać konsekwentnie opłacalne, tam na pewno nie ma potrzeby do rozpaczy. Nawet najlepsi handlowcy na świecie nie były opłacalne tuż nietoperza. Nigdy nie oczekiwać rezultatów od razu.Nawet jeśli oscylują włamanie nawet po kilka lat, to jest rzeczywiście bardzo dobre. Trading zajmuje sporo czasu i wysiłku, aby stać się dobry, jak każdy inny złożonej umiejętności.