Od ryzyka trades

W tym artykule mam zamiar podzielić się z Wami moimi transakcji na dzień dzisiejszy i mojego handlowego setups.Today, wziąłem dwa w pieniądze Opcje binarne Transakcje w walutach pair. www.opcjeonline.com They EURUSD były dwa wolne od ryzyka trades.Let Zobaczmy moich transakcji.

Jak widać Wziąłem dwa transakcji kupna waluty w parze EURUSD w 5 minut expiry.The pierwszej handlu wynosi 3 pipsy (30 pippetes) powyżej ceny wykonania, a druga jest o 6 pips powyżej ceny wykonania (60) .I pippetes był bardzo pewny tych ustawień. Więc chodźmy je zobaczyć.

To jest mój wykres dla day.You można zobaczyć moje zawody w arrows.So dwa połączenia, chodźmy wziąć szybki wygląd market.In początek zrzucie ekranu mamy ruch w dół i po nim mamy począwszy market.What ważne jest to w zakresie rynku? Jeśli zauważysz na wykresie widać, że nie ma więcej objętości ze sprzedażą kulminacyjny w lows.At szczyty nie są bary z zakupem punkt kulminacyjny. Po kulminacji sprzedaży na opcjeonline upadki mamy zawsze do odwrócenia, a cena porusza up.It to dobry okres dla transakcji kupna i jest to możliwe wielkim uparty breakout.I wziął mój pierwszy handlu w pierwszych arrow.We połączeń mają wyższe minima ze sprzedażą Climax bary w wielkości jak powiedziałem powyżej, a po odwróceniu w barze kulminacyjnym wziąłem stałe w handlu połączeń pieniądze z 5 minut expiry.After mój pierwszy handlu cena porusza się http://www.opcjeonline.com/topoption/ w górę bez ważnej objętości, mamy też dwa Niedźwiedzi bary withput ważnej objętości, too.

Po nich cena porusza się w górę, a teraz znów notive wielkim zwyżkowy zakupowych kulminacyjnego w poprzednim resistance.In ten przypadek nie jest to pompa i zrzucić lub manipulacji na rynku lub zakup kulminacyjny w tops.As powiedziałem wcześniej, że to dobry okres obrotu calls.The daje te informacje i przygotowuje się do ewentualnego zwyżkowy breakout.In tym miejscu jest to znak dla tego breakout.I czekał, Więcej aby zobaczyć następną świecę po pasku punkt kulminacyjny i był uparty z dużą objętość ta była potwierdzenia, aby zrobić kolejne here.It połączeń było pieniędzy na około 6 pipsów (60 pippetes) z upływem pięciu minut.

 

Jest to wykres do tego samego składnika aktywów, w tym samym okresie, ale z timeframe.Look 5min, istnieje porozumienie pomiędzy Znajdź Broker dwoma timeframes.Higher upadki, sprzedając punkt kulminacyjny na upadki i zakup kulminację w wybuchu.

Z poważaniem,

Kostasze